AMON AMARTH, AS I LAY DYING si SEPTICFLESH, eveniment prezentat de Promusic Events si revista Maximum Rock (producator Nelu Brindusan), va avea loc pe 19 noiembrie la Arenele Romane din Bucuresti, intr-un cort special amenajat si incalzit printr-o instalatie de climatizare de mare putere. Organizatorii anunta programul si regulile de acces, dupa cum urmeaza:

Program

19.00 – Doors open
19.30 – 20.00: SepticFlesh / 30 min
20.00 – 20.15: change over / 15 min
20.15 – 21.00: As I Lay Dying / 45 min
21.00 – 21.30: change over / 30 min
21.30 – …..: Amon Amarth

Meet & Greet:
Amon Amarth: 19.10-19.40 (maxim 30 min)
Persoanele (click AICI pentru lista completa ) vor fi preluate de la intrarea in spatiul evenimentului.

IMPORTANT:
Este interzis accesul cu aparate foto profesionale (cele care au obiectiv detasabil)
Este interzis accesul cu aparate video de filmat.
Este interzis accesul cu aparate de inregistat audio.
Este interzis accesul cu orice fel de sticle, recipiente si mancare.

In ceea ce priveste biletele, oragnizatorii insista sa verificati biletele cumparate de la magazine: acestea trebuie sa arate ca si in imaginea de mai jos. Biletele care nu respecta grafica de mai jos (au culoarea neagra, dungi negre verticale, etc) sunt declarate NULE!
Organizatorul nu este responsabil de tiparirea eronata a biletelor, deoarece acestea au fost declarate nule de catre vanzatorii respectivi.